Kızılsaray Mah. 61 Sokak No:10 Kat.3 Daire:4 Alanyalılar İş Merkezi Muratpaşa/ANTALYA
Arenatürk
Arenatürk

Arenatürk

ARENATÜRK web tasarım , web tabanlı ve masa üstü yazılım uygulamaları,arama motoru optimizasyonu,kurumsal cd ve kurumsal kimlik hizmeti alanında hizmet veren bir ANTALYA markasıdır. 2006 yılında kurulan ARENATÜRK kurulduğu yıldan bu zamana bir çok firmaya ve resmi kurumlara kurumsal internet hizmeti vererek Sektördeki önemli firmalardan biri olmuştur .ARENATÜRK yeni nesil WEB TASARIM ve grafik çalışmalarının içinde var olup, tasarımlarında en yeni ve en iyi teknolojileri kullanmaktadır.

ARENATÜRK faaliyet gösterdiği hizmet dallarında bir çok proje ile bilişim sektöründe hak ettiği noktada yerini almıştır. ARENATÜRK sağlam bir zemine kurulmuş alt yapısı, işinde uzman profesyonel ekibiyle ve çözüm ortaklarıyla birlikte gelecek yılların en büyük projelere imza atmış firması olma özelliğini prensip edinerek, bu prensip doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

ARENATÜRK olarak vizyonumuzTürkiye'de ve dünyada her geçen gün artan internet kullanıcı sayısı itibariyle, her firmanın bir internet sitesi olmasının gerektiği gerçeğini tüm firmalara aktarmaktır.

Türk ekonomisinin ve kültürünün, dünya düzeyinde haklı olan saygınlığa gelebilmesi için şartlardan biri olan tanıtım ve pazarlamaları son teknolojileri kullanarak dünyadaki kurum, kuruluşlara en iyi hizmetleri vermek ve Türkiye'yi dünyada hak ettiği yere getirmektir.

Firmaların internet üzerinden en iyi şekilde reklamını yapıp, reklamın ticaretin yarısı anlamına geldiğini tüm firmalara benimsetmektir.

Teknolojinin durak tanımadığı günümüzde sürekli gelişen ve değişik boyutlara ulaşan reklam ve tanıtım hizmetlerini, birlikte çalıştığı tüm firmalara aktararak onların teknolojiyle içiçe olmasını sağlamaktır.

ARENATÜRK müşterileri için hazırladığı profesyonel web tasarımları ile müşterilerinin internet ortamında bilinirliğini arttırmak, profesyonel kurumsal kimlik kazandırmak ve internet üzerinden yeni müşteriler kazanmasını sağlamak ana hedeflerini ilke edinmiştir.

  • Web And Mobile Application
  • New Domain Registration
  • Data Text Synchronization
  • Web Development
figure